Realigro.biz.tr içinde satılık ev ilanlarına bakabileceğiniz dünya çapındaki ilk gayrimenkul arama motorudur Uganda

Uganda'da satılık emlak

Uganda, Afrika'nın iç kesimlerinde bir ülkedir. Güney Sudan ile kuzeye, doğuyla Kenya ile, güney ile Tanzanya ve Ruanda ile ve batı ile Demokratik Kongo Cumhuriyeti ile sınır komşusudur ve denize erişimi yoktur.

Başkenti, Victoria Gölü'nü çevreleyen büyük bölgenin en önemli şehirlerinden biri olan Kampala'dır. Uganda'da satılık mülk satın almakla ilgileniyorsanız, sermaye henüz kitlesel bir turistik yer olmasa da, çeşitli emlak fırsatları sunan ilginç bir yer.

Uganda'ya varmayı planlıyorsanız ve Uganda'da satılık mülklere yatırım yapmakla ilgileniyorsanız, burası nispeten güvenli bir ülke ve özellikle Kampala, Doğu Afrika'da daha az sorun yaşayan şehirlerden biri.

Kampala'da satılık emlak arayan en ilginç bölgelerden biri, Orta ve Doğu Afrika'daki en prestijli üniversitelerden biri olan Makerere üniversite kampüsüne yakındır.

Uganda'daki emlak piyasası iki yıl öncesine göre daha istikrarlı ve daha az değişken.

Uganda'daki emlak sektörü son on yılda büyük ölçüde büyüdü ve Uganda'da satılık mülkler arasında özellikle Kampala bölgesinde çok sayıda konut, ticari alan ve ofis bulduk.

Ülkede yaratılan elverişli çevre, Uganda'da satılık emlak satın almak ve ülkeye yerleşmek üzere yabancıları kendine çekmiştir.

 Kampala'nın başkentine ek olarak, Uganda'da satılık emlak arayan diğer ilginç yerleri de işaret edebiliriz. Bunların arasında batıdaki Jinja, Mbale, Mbarara, Gulu ve Fort Limanı yer alıyor. Buradaki yaşam maliyeti Kampala'dan çok daha düşük.

Harita, fiyatların seyri ve istatistikler

İlgili gayrimenkul

Bugüne kadar% 100 başarı oranı ile çiftlik olan Bitkileri kendi petrol için mısır, ayçiçeği, şeker kamışı ve Jatropha ağaçlar vardır.
Cod. 19833

Satilik Tarım arazisi, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

15,115,584.52TRY
Satilik
Tarım arazisi

5 m²
Arazi 5 kilometrekarelik Uganda satışı (Central Region) bulunmaktadır. Arsa herhangi tarım etkinlikler için uygundur. Bu tapu vardır. Arazi her zaman ...
Cod. 19832

Satilik Çiftlik, Uganda, Lake Kyoga, Nakasongola, Nakasongola, at Lake Kyoga

2,110,604.72TRY
Satilik
Çiftlik

4000 m²
Land 1000 Acres Uganda, Uganda, Nakasongola Merkez bölümünde satışa sunulmuştur. Arazi tarım (Tarım ve Büyükbaş Hayvancılık) için uygun göl Kyoga, kom...
Cod. 19733

Satilik Çiftlik evi, Uganda, Kampala, Ntinda, Ntinda (Buye) Kigowa

3,054,444.54TRY
Satilik
Çiftlik evi

200 m²
KAMPALA, Ntinda. 0.7 ACRES Garden Mülkiyet. Dört yatak odası, 2 banyo, artı ikinci, bağımsız bir birim, iki oda, mutfak, depo ile ana konut binası. Sa...
Cod. 19375

Satilik Çiftlik evi, Uganda, Kampala, Kampala, Ntinda (Buye) Kigowa

3,054,444.54TRY
Satilik
Çiftlik evi

2800 m²
0,7 dönüm bahçe üzerine Ntinda (buye), dört yatak odası, iki banyo, BÜYÜK MUTFAK, YEMEK, YAŞAYAN, BOYS MAHALLELER, REFAHI.
Harita, fiyatların seyri ve istatistikler
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Tercihler

    Realigro web sitesini daha iyi kullanmak için, dil, para birimi, metrekare veya sq ft için tercihlerinizi ayarlayın

    şimdi ayarlayın Bir daha gösterme
BB